Hakkımızda

Boshnak Türkiye

 

 

Bosna’nın eşsiz lezzetlerini ülkemizde sunmak için 2013 yılında yola çıkan firmamız, Bosna’da işinin ehli ustalardan öğrendiği tarifleri, közde pişirme yönteminin patentini alarak sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir.
Başlangıç yolculuğumuz olan üretim aşamasından tüketim aşamasına kadar önceliğimiz, sağlıklı, farklı ve lezzetli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

 

 

İyi malzeme iyi sonuç...

Özel üretim ve kaliteli malzeme kullanma özelliğimiz lezzetimize lezzet katan faktörlerin başında gelmektedir.

Tamamen doğal olarak üretilen böreklerimiz, işin ehli ustalarımızın elinden çıkmaktadır. İnce açılan tek yufka, az yağ, bol malzeme ve eşsiz köz altı yöntemi ile siz değerli misafirlerimize sunmaktayız.

Lezzet yolculuğuna eşlik edin...

Tek işi,  közde böreği üretmek olan BOSHNAK Türkiye; bu lezzeti Türkiye ve Avrupa’da yaygınlaştırmak için ilk adımı İstanbul’da atmıştır.
Soğuk hava sistemli güçlü araç filomuzla, üretilen mamullerimizi, İstanbul ve Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmekteyiz.

 

VİZYONUMUZ

Boshnak Türkiye olarak Közde Börek, sektörümüzde %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla, her alana verdiği hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. Geliştirdiği projeler ile şubeleri büyüterek patenti kendisine ait olan közde pişirme yöntemini, Türkiye’nin her ilinde olmayı ve uzun dönemde geleneksel Boşnak lezzetleri ile "Türkiye’de Tek Közde Börek" sloganı ile marka bilinirliğini sağlamayı hedeflemektedir.

Geleneksel tatları eski ve yeniyi sentezleyerek modern teknolojiyle buluşturmak, BOSHNAK Türkiye’yi sektörün lider markası yaparak, müşterilerimizi lezzet yolculuğuna çıkarmaktır.


MİSYONUMUZ 


2013 yılından bu yana Boshnak Közde Börek sağlıklı, hijyenik ve taze ürün temel kriteriyle hizmet kalitesini artırmak. Közde pişirdiği böreklerini taze ve lezzetli bir şekilde müşterilerine ulaştıran Boshnak Közde Börek değerli müşterilerinin memnuniyetini daima en üst seviyeye çıkartmaktır.

Misafirlerimizle dostluğu ve mutluluğu, çalışanlarımızla birlik ve beraberliği, iş ortaklarımızla başarı ve kazancı paylaşmak misyonumuzun temel ilkelerindendir.
 

BAYİMİZ OLUN, BU SIRADIŞI LEZZETİ TÜRKİYE'YE BİRLİKTE TANITALIM

Lezzeti ile bağımlılık yapan böreklerimiz sayesinde değişmez bir misafir kitlesine sahibiz. Bu lezzeti tanıttıkça günden güne lezzet meraklılarının sayısı hızla artmaktadır. Ülke çapındaki kurumsal paket servis hattı ve muhteşem bir kültürün şekillendirdiği, patenti alınmış köz yöntemi ile son derece karlı bir yatırım sizleri beklemektedir.

BAYİNİZ OLMAK İSTİYORUM !

E-Bülten

Bizden haberdar olmak ister misiniz? Söz veriyoruz sizi rahatsız etmeyeceğiz.

Paket Servisi

444 2 914